תהליך אפיון צרכי לקוח ואופן פתיחת תיק השקעות

די.בי.אם בית ההשקעות עוסק בניהול תיקים למגזר המוסדי והפרטי. אסטרטגית ניהול התיק נקבעת בהליך מקצועי וקפדני המבוסס על מיומנות גבוהה וניסיון עתיר שנים של צוות ההשקעות.

תהליך קבלת ההחלטות מתבסס על ניתוחים מקיפים ברמת המאקרו והמיקרו של השוק המקומי והשווקים העולמיים. הטיפול בלקוח עומד במרכז תשומת הלב של בית ההשקעות, תוך הקפדה מרבית על הענקת שירות אישי, איכותי ומקצועי ללקוח.

 

תיק השקעות מנוהל ניתן לפתוח בבנקים ואצל חברי הבורסה, על-פי בחירת הלקוח. 

לקוח המעוניין לפתוח תיק השקעות בדי.בי.אם, ייפגש עם אחד ממנהלי התיקים בחברה, ויקבל ממנו את כל המידע הדרוש לו לצורך פתיחת חשבון מנוהל ובחירת מסלול ההשקעה המתאים ביותר עבורו . 

בדי.בי.אם , מתאימים באופן אישי את תיק ההשקעות לצרכי הלקוח ("Tailor Made”), תוך התחשבות בטווח ההשקעה, מטרת ההשקעה, גיל הלקוח, מצב פיננסי, הנזילות הנדרשת ורמת הסיכון.

ההשקעות בתיקים המנוהלים נבחנות כל העת, תוך ניהול סיכונים המותאם לדרישות וצרכי הלקוח.

מנהלי התיקים מקיימים פגישות אישיות עם הלקוח, תוך היכרות יסודית ומקיפה של הדרישות והצרכים הייחודים של כל לקוח ולקוח, ומתן הסבר מקיף והכולל על הסיכונים והסיכויים הטמונים בכל מסלולי ההשקעה. 

לאחר בחירת מסלול ההשקעה המתאים לצרכי ואפיון הלקוח, יחתום הלקוח על הסכם לניהול חשבונו (בבנק או אצל חבר בורסה אחר) ותתבצע העברת הכספים ו/או ניירות הערך לחשבון המנוהל. 

03-5140200

info@dbm.co.il

שד' נים 2, קניון ראשונים, ראשל"צ

עוצב ונבנה על ידי