ניהול תיק השקעות בדי.בי.אם בית השקעות

די.בי.אם. בית ההשקעות עוסק בניהול תיקים למגזר המוסדי והפרטי. אסטרטגית ניהול התיק נקבעת בהליך מקצועי וקפדני המבוסס על מיומנות גבוהה וניסיון עתיר שנים של צוות ההשקעות. תהליך קבלת ההחלטות מתבסס על ניתוחים מקיפים ברמת המאקרו והמיקרו של השוק המקומי והשווקים העולמיים. הטיפול בלקוח עומד במרכז תשומת הלב של בית ההשקעות, תוך הקפדה מרבית על הענקת שירות אישי, איכותי ומקצועי ללקוח.  

מעקב אחר תיק מנוהל  

במועד פתיחת החשבון המנוהל ,הלקוח מקבל סיסמא לצפייה אינטרנטית בחשבונו המנוהל. כמו-כן, נשלחים ללקוח דוחות המפרטים, בין היתר, את הרכב התיק, תנועות שבוצעו בתיק, תשואת התיק ונתונים נוספים.

 

 

 

פתיחת תיק מנוהל בדי.בי.אם 

 

תיק השקעות מנוהל ניתן לפתוח בבנקים ואצל חברי הבורסה, על-פי בחירת הלקוח. 

לקוח המעוניין לפתוח תיק השקעות בדי.בי.אם, ייפגש עם אחד ממנהלי התיקים בחברה, ויקבל ממנו את כל המידע הדרוש לו לצורך פתיחת חשבון מנוהל ובחירת מסלול ההשקעה המתאים ביותר עבורו. 

לאחר בחירת מסלול ההשקעה המתאים לצרכי ואפיון הלקוח, יחתום הלקוח על הסכם לניהול חשבונו (בבנק או אצל חבר בורסה אחר) ותתבצע העברת הכספים ו/או ניירות הערך לחשבון המנוהל.  

 

מנהלי ההשקעות

 

ההון האנושי של די.בי.אם, צוות המנהלים והעובדים בחברה, הם מהמקצועיים והמנוסים בשוק ההון. ניהול ההשקעות בחברת די.בי.אם. מתבצע תחת ניהולם של אופיר בן-נון ושלמה מאיר, שהינם בעלי ניסיון עתיר שנים וידע רחב בשוק ההון המקומי והעולמי. ההשקעות מתקבלות על-פי ניתוחים פיננסיים של מנהלי ההשקעות והאנליסטים בבית ההשקעות, בצירוף דוחות כלכליים-מסחריים שוטפים המתקבלים מגופים שונים בשוק, הבוחנים כל העת באופן דינאמי ושוטף את השוק, תוך התאמת ההשקעות בתיקים המנוהלים למצב השווקים ורמת הסיכון הנדרשת על-ידי הלקוח. 

 

מסלולי השקעה

 

בעת פתיחת התיק, מנהלי התיקים יקיימו פגישה אישית עם הלקוח, ויתאימו את מסלול ההשקעה המתאים לו, מבין המסלולים הבאים:   

מסלול 0% מניות – תיק ההשקעות בסיכון/סיכוי נמוך מאד, המושקע ברובו באג"ח ממשלתי וקונצרני בדירוגים גבוהים ובטווח השקעה תואם.  

מסלול עד 10% מניות – תיק השקעות בעל סיכון/סיכוי נמוך. ההשקעה ברובה באפיקים סולידיים תוך חשיפה של עד 10% במניות. 

מסלול עד 20% מניות – תיק השקעות בעל סיכון/סיכוי נמוך-בינוני. ההשקעה ברובה באפיקים סולידיים, תוך חשיפה של עד 20% במניות.  

מסלול עד 30% מניות – תיק השקעות בעל סיכון/סיכוי בינוני, ההשקעה ברובה באפיקים סולידיים, תוך חשיפה של עד 30% במניות.  

מסלול  מנייתי ( עד 50% מניות) – תיק השקעות בעל סיכון/סיכוי גבוה הכולל אחזקה מנייתית בשיעורים גבוהים, בשילוב עם אג"ח קונצרני. 

מסלול מנייתי אגרסיבי (עד 100% מניות) - תיק השקעות בעל סיכון/סיכוי גבוה מאד, הכולל אפשרות לחשיפה מנייתית מקסימאלית. 

הלקוח רשאי לשנות את מדיניות ההשקעה בכל עת ולעבור בין המסלולים השונים בתיאום מלא עם מנהל התיקים האישי.  

 

התאמה לצרכי הלקוח וניהול אישי 

 

בדי.בי.אם. בית השקעות, מתאימים באופן אישי את תיק ההשקעות לצרכי הלקוח ("Tailor-Made”), תוך התחשבות בטווח ההשקעה, מטרת ההשקעה, גיל הלקוח, מצב פיננסי, הנזילות הנדרשת ורמת הסיכון. ההשקעות בתיקים המנוהלים נבחנות כל העת, תוך ניהול סיכונים המותאם לדרישות וצרכי הלקוח. 

מנהלי התיקים מקיימים פגישות אישיות עם הלקוח, תוך היכרות יסודית ומקיפה של הדרישות והצרכים הייחודים של כל לקוח ולקוח, ומתן הסבר מקיף והכולל על הסיכונים והסיכויים הטמונים בכל מסלולי ההשקעה.  

 

03-5140200

info@dbm.co.il

שד' נים 2, קניון ראשונים, ראשל"צ

עוצב ונבנה על ידי