אודותינו

?למה אנחנו

דיביאם הוא בית השקעות ותיק ומנוסה, המשלב מנהלי תיקים צעירים עם מנהלים מקצועיים שעברו כברת דרך בהשקעות בבורסה.  כאשר תתקשר אלינו תגלה שמנהל התיק שלך מעוניין להקשיב לך, כדי להתאים את תיק ההשקעות לאופי ולדרישות המתאימים עבורך.

אצלנו לא תועבר  למענה קולי רובוטי או לעמדת שיווק.  מנהלי התיקים שלנו מכירים היטב את הלקוחות. המנכ"לית אופיר בן נון תרצה להקשיב לך ולהכיר אותך ואת המשפחה שלך. כי חשוב לנו הביטחון הכלכלי שלך. כשתכיר אותנו תגלה שאנחנו מקצועיים, נאמנים, זמינים עבורך, קשובים לך. כדי לספק לך שקט כלכלי.

היתרונות שלנו

וותק וניסיון

דיביאם בית השקעות הוקם בשנת 2,000 המייסדים יוצאי בתי ההשקעות הגדולים מגדל והראל החליטו לצאת ולהקים ביחד בית השקעות שייתן מענה לחזונם.  את הניסיון והידע שצברו במשך כל התקופה הרעיפו לטובת הלקוחות. וכן הם מעבירים את הידע שלהם לדור הבא של מנהלי התיקים שגדל בחברה.

שירות אישי וזמינות

 

על כל  50 לקוחות בית השקעות ממנה מנהל תיקים מקצועי בעל רישיון, וניסיון אשר זמין עבורך

הידעת כי אצל הגופים הגדולים היחס הוא  300-500 לקוחות לכל מנהל תיקים !!

להיות קטנים ואישים זה החוזקה שלנו, עבור מנהל ההשקעות שלך הינך עולם ומלואו ולא מספר חשבון

אסטרטגיה

 

בשוק המניות והאג"ח יש ירידות ועליות. יש ימים שקטים וימים סוערים. אחת הטעויות הגדולות של משקיעים הן פעולות שנובעות כתגובה לאירועים קיצוניים. חשוב לנו שתדע שהתיק שלך מנוהל על פי אסטרטגיה שעליה נחליט מראש, וזו תתאים לאופי שלך, והיא איננה "שליפה" אלא תוכנית לטווח ארוך, אשר לוקחת בחשבון גם מקרה קיצון (למטה או למעלה) אשר נותנת בשורה התחתונה תוצאות בהתאם.

תגובה לאירועי השוק

שוק ההון מגיב לאירועים במהירות, לשני הכיוונים. יש ידיעות אשר האפקט שלהן על השוק הוא מז'ורי. ומנהל תיק טוב צריך להגיב במהירות . צורת התגובה על פי רוב היא חלק מאסטרטגיה.

יש צוות חשיבה הכולל אנליסטים, כלכלנים, וביחד עם מנהל התיק מחליטים על פעולה

אנחנו גוף קטן ויעיל , חשוב לנו לנצל  את אירועי השוק לטובת הלקוח ביעילות, ולהבדיל מגופים גדולים ומסורבלים, אנחנו גם יכולים לעשות זאת.

די.בי.אם בית השקעות מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות בהתאמה לצרכי הלקוח.

בדי.בי.אם ניתן למצוא מענה לצרכים הפיננסיים השונים באמצעות ניהול תיקי השקעות, וניהול השקעות בקרנות נאמנות .

חברת די.בי.אם נוסדה בשנת 2000, ע"י אופיר בן נון שטיינברג ושלמה מאיר. החברה מתמחה בניהול תיקים, ללקוחות פרטיים ומוסדיים וניהול השקעות בקרנות נאמנות . 

לחברה צוות מקצועי של מנהלי תיקים  בכירים בעלי ניסיון רב בשוק ההון שבראשם אופיר בן נון שטיינברג  בעלת ניסיון מקצועי בשוק ההון משנת 1992.

אופיר מתמחה בניהול תיקי השקעות ולשעבר כיהנה כמנהלת השקעות בכירה בהראל שוקי הון.

הצוות של די.בי.אם מתמחה בניהול אישי ממוקד לקוח ומחויב לשירות מקצועי, אישי ומהימן. החברה מנהלת תיקי השקעות ללקוחות מוסדיים ופרטיים תוך מתן שירות ותשומת לב אישית לכל לקוח ולקוח לימוד צרכיו ודרישותיו, תוך תפיסה מקצועית כי הלקוח הינו במרכז.

 מעוניינים לקבוע פגישה? צרו קשר 03-5140200

או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

 

03-5140200

info@dbm.co.il

שד' נים 2, קניון ראשונים, ראשל"צ

עוצב ונבנה על ידי